Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Chełmcach

[ 2018-06-22 ]
W czwartek 21 czerwca 2018 r. w oddziałach przedszkolnych oraz w piątek 22 czerwca 2018 r. odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie szkoły wykazali się umiejętnościami i wiadomościami, które pozwoliły im otrzymać promocje do klas następnych. Za dobre należy uznać tegoroczne wyniki egzaminów gimnazjalnych.
W roku szkolnym 2017/2018 świadectwo ukończenia gimnazjum otrzymało dwudziestu czterech uczniów. Jedenastu uczniów za wysokie wyniki w nauce uzyskało Nagrody Burmistrza Gminy Opatówek. A byli to: Alicja Karbowiak klasa IV, Maja Nicpoń klasa IV, Iga Trocha klasa V, Wiktoria Sowa klasa VI, Wiktoria Tułacz klasa VI, Grzegorz Maciaszek klasa VI, Weronika Rosińska klasa VII, Wiktoria Kowalczyk klasa II gimnazjum, Wiktoria Michalska klasa II gimnazjum, Wiktoria Tułacz klasa III gimnazjum, Natalia Bora klasa III.

W uroczystości udział wzięli min. Sekretarz Gminy Opatówek Krzysztof Dziedzic, Radny Rady Miejskiej Gminy Opatówek Jarosław Budka oraz Przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach Magdalena Sroczyńska. Po części oficjalnej przyszedł czas na przedstawienie przygotowane przez tegorocznych absolwentów gimnazjum. W humorystyczny sposób przedstawili swoje wspomnienia oraz prezentację multimedialną dotyczącą lat spędzonych w szkole.
Dyrektor Szkoły Tomasz Mikucki składa wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi, uczniom, rodzicom oraz współpracującym instytucjom i organizacjom serdeczne podziękowania za pracę, pomoc i dobre serce okazane naszej w roku szkolnym 2017/2018.

Tekst: Szkoła Podstawowa w Chełmcach