Joanna Kazior wygrała konkurs na dyrektora żłobka w Opatówku

[ 2024-04-09 ]

W dniu 8 kwietnia 2024r. w Urzędzie Miejskim Gminy Opatówek odbyło się uroczyste podpisanie umowy z  Panią Joanną Kazior, która została wybrana na stanowisko Dyrektora Gminnego Żłobka w Opatówku.

Serdecznie gratulujemy, życząc wszelkiej pomyślności, realizacji swoich planów zawodowych i dobrej współpracy.

Joanna Kazior będzie kierowała nowym gminnym żłobkiem w Opatówku. Jej pierwszym zadaniem będzie skompletowanie kadry i przygotowanie placówki do przyjęcia dzieci. Poszukiwania odpowiedniej osoby trwały od początku stycznia. Pierwszy konkurs unieważniono gdyż oferty złożone przez kandydatów nie spełniały wymogów formalnych. Procedurę powtórzono. Pani Joanna Kazior uzyskała pozytywną  rekomendację komisji konkursowej spełniając wszystkie wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o konkursie.

Prosimy śledzić naszą stronę www.opatowek.pl - zakładkę aktualności w celu uzyskania informacji dotyczącej naboru dzieci oraz  kadry do żłobka.